Skip Navigation LinksHlavní > Katalog > Delikatesy > salchicon cular ibérico-salamek z iberskeho prasete 500G

salchicon cular ibérico-salamek z iberskeho prasete 500G

Kód: 10155
Krajina: Španělsko
Region: Extremadura
Oblast: Cáceres
Výrobce: Jamones y Embutidos Mallo, S.L.
Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH:
483,90 Kč
Cena s DPH:
556,49 Kč
Koupit

 
Popis:

Salchichon je španělský salám, vyrobený z vepřového masa.Tento jemný salám obsahuje kuličky černého pepře, které mu dodávají typickouchuť. Salchichon iberico je vyroben z masa černých iberských polodivokých prasat. Tuk těchto zvířat obsahuje nenasycené mastné kyseliny a je výživovými odborníky přirovnáván k olivovému oleji.

Jako každý salám se může salchichon konzumovat za studena,tradičně je podáván jako předkrm společně se španělskými sýry. Vhodný je k přípravě menšího občerstvení, tzv. tapas (španělské „jednohubky“). Před konzumací je doporučováno nechat salámek aspoň 20 minut v pokojové teplotě, aby se jeho chuť „rozvinula“.

Salchichon je možné použít i při přípravě teplých pokrmů.Tradiční španělskou pochoutkou je kombinace červených fazolí, salchichonu a brambor.

Složení: iberské vepřové maso a sádlo, sůl, směs koření, pepř, cukr, konzervanty (E-252 y E-250), práškové mléko, stabilizátor (E420), dextrin, hroznový cukr, antioxidant E-575),aroma, zvýrazňovač chuti (E-621), sojový a mléčný protein, emulgátory (E-450, E-452, E-451),rozmarýnový extrakt (E-392) , barvivo (E120).


Trvanlivost [dny]: 365
Poznámka:

Skladování 0-30°C.


V internetovém obchodě spanelskavina.com a satisfied.cz platí zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let